Finał Gminnego Konkursu Wokalnego organizowanego przez Wójta Gminy Zarzecze „The best voice of Zarzecze”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 25.05.2021r. odbył się finał Gminnego Konkursu Wokalnego organizowanego przez Wójta Gminy Zarzecze pt. „The best voice of Zarzecze”.

Celem Konkursu było m.in. promowanie i rozwijanie talentów wokalnych; umacnianie więzi rodzinnych poprzez wybór piosenek o tematyce rodzinnej; uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka polskiego; rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki;

Do konkursu zgłosiło się 26 uczestników, aczkolwiek podczas przesłuchań wystąpiły 23 osoby. Dzieci, młodzież, osoby dorosłe zaprezentowały utwory przed komisją konkursową.

Poziom uczestników był na bardzo wysokim poziomie.

Wręczenie nagród uczestnikom, w tym laureatom konkursu odbędzie się w dniu 31.05.2021r. w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu, na który serdecznie zapraszamy uczestników.

Już wkrótce przedstawimy najpiękniejszy głos wybrany przez komisję konkursową w ramach Gminnego Konkursu Wokalnego pt. „The best voice of Zarzecze”.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców za pomoc i poświęcony czas, a także trud w przygotowanie do konkursu. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie oraz aktywne uczestnictwo. Dziękujemy również nauczycielom ze szkół ,zaangażowanym w przygotowania do konkursu..

Dziękujemy!