Godzinami o książkach 21-09-2017 10:36

Gminna Biblioteka Publiczna w Zarzeczu zaprasza na pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się we wtorek 26 września 2017 r. o godz. 17:30 w Bibliotece.

Dyskusyjny Klub Książki tworzą osoby, które przy kawie i ciastku, w niezobowiązujący sposób spotykają się, by porozmawiać o wybranych wcześniej książkach, dzielić się wrażeniami, poznawać nowych autorów i gatunki literackie. Uczestnicy nie muszą znać się na literaturze ani prowadzić poważnych dyskusji. Ważne, by w miłej atmosferze spędzić czas i zażyć trochę kultury.

Dyskusyjne Kluby Książki (DKK) powstały w 2007 r. z inicjatywy Instytutu Książki oraz British Council. Obecnie w Polsce istnieje ponad 1000 klubów, w województwie podkarpackim jest ich 88. Zarzecki DKK będzie kolejnym z nich. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich miłośników książek i nie tylko.

Informacje kulturalne

Wirtualny spacer po centrum sportu
2012-02-07 02:00:00

Zapraszamy na wirtualny spacer po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu

Turystyka i wypoczynek