Orlik Przemyśl okazał się najlepszy w turnieju GAP Zarzecze Cup 2017 rocznik 2007. 23-11-2017 04:00

W sobotę do rywalizacji przystąpiły dzieci urodzone w roku 2007 i młodsze. W turnieju wzięło udział 8 zespołów z terenu województwa podkarpackiego. Najlepszą drużyną w sobotniej rywalizacji bezkonkurencyjnie okazał się zespół UKS-u Orlik Przemyśl, który zdeklasował konkurencje wygrywając wszystkie mecze.

Ponadto dokonano również wyróżnień indywidualnych w postaci najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika turnieju.  Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Szymonowi Madejowi z drużyny OSiR Biłgoraj. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Orlika Przemyśl- Wojciech Kędziora, natomiast Wojciech Jabłoński (Ursus Dachnów) wybrany został  najlepszym zawodnikiem turnieju.

TABELA KOŃCOWA (3 PIERWSZE MIEJSCA):

  1. ORLIK PRZEMYŚL 21 PKT
  2. URSUS DACHNÓW 15 PKT
  3. OSiR BIŁGORAJ 13 PKT
  4. JKS JAROSŁAW 12 PKT
  5. PERFECT PRZEWORSK 10 PKT
  6. AMP NAROL 2 PKT
  7. RAPTORY DUBIECKO 2 PKT
  8. GAP ZARZECZE 2 PKT

Informacje kulturalne

Wirtualny spacer po centrum sportu
2012-02-07 02:00:00

Zapraszamy na wirtualny spacer po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu

Turystyka i wypoczynek