ŚWIETNA ZABAWA NA FESTIWALU PIŁKARSKIM ,,GAP ZARZECZE CUP 2017” 13-11-2017 10:00

Świetna zabawa, tłumy rodziców na trybunach i radość dzieciaków po strzelonych bramkach,tak w skrócie wyglądał festiwal piłkarski rocznika 2011 w ramach turniejów ,,GAP Zarzecze Cup 2017”.

W festiwalu wzięło udział 10 zespołów z województwa podkarpackiego oraz jeden zespół z województwa świętokrzyskiego (Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski). Festiwal miał charakter czysto zabawowy w którym nie była prowadzona oficjalna klasyfikacja.

Prócz samych rozgrywek przedstawiciel każdej drużyny mógł sprawdzić swoje umiejętności w ,,Strefie Umiejętności”. W konkurencji ,,żonglerka” najlepszy okazał się zawodnik FA Lubaczów – OLEK IWANEJKO, który podbił piłkę 45 razy !! Natomiast w ,,prowadzeniu piłki po slalomie” najlepszym zawodnikiem okazał się zawodnik Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski JAKUB TOMASZEWSKI.

Po zakończonej rywalizacji odbyła się ceremonia zakończenia festiwalu. Każde dziecko uczestniczące w festiwalu otrzymało pamiątkowy medal, natomiast zwycięzcy ,,Strefy Umiejętności statuetkę.

DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W FESTIWALU PIŁKARSKIM ,,GAP ZARZECZE 2017 r.2011:

1 GAP ZARZECZE 6 AP STALOWA WOLA I
2 PERFECT PRZEWORSK 7 AP STALOWA WOLA II