Wyjazd piłkarek i piłkarzy ręcznych do Kicevo w Macedonii 14-09-2017 12:50

W dniach od 4 do 12 września br. grupa piłkarzy i piłkarek ręcznych z Zarzecza, Przeworska i Lublina brała udział w I Turnieju Piłki Ręcznej rozgrywanym z okazji Święta Narodowego Macedonii w miejscowości Kicevo.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Nasze szczypiornistki uplasowały się na III, a ich koledzy na II miejscu w grupie. Wyjazd zorganizowany był na zasadach wymiany młodzieżowej. Uczestnicy przebywali w rodzinach macedońskich, z którymi spożywali posiłki i spędzali wolny czas. W czasie pobytu nie zabrakło atrakcji turystycznych i kulturalnych min. wspólna dyskoteka dla młodzieży z obu krajów. Odbyły się wycieczki: do Dures w Albanii, rejs statkiem po jeziorze, zwiedzanie stolic: Budapesztu, Belgradu, Skopje. Ciepły klimat sprzyjał plażowaniu - nie zabrakło więc chwili na relaks nad pięknym jeziorem Ohryd. Wyjazd należy zaliczyć do udanych. Organizatorem był Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Koliber Zarzecze” działający przy Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

 

Informacje kulturalne

Wirtualny spacer po centrum sportu
2012-02-07 02:00:00

Zapraszamy na wirtualny spacer po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu

Turystyka i wypoczynek