Środki ochrony osobistej przekazane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu

W dniu 21 lipca br. Tomasz Bury Wójt Gminy Zarzecze razem z Anną Krzeszowską-Gwóźdź kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu odebrali środki ochrony osobistej.

Środki zostały przekazane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu w związku z realizacją projektu pn.: „Liderzy kooperacji” w ramach zadania nr 5 – działania dodatkowe w walce z koronawirusem.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu otrzymał:

• 600 maseczek ochronnych chirurgicznych jednorazowych,
  • 40 sztuk opakowań rękawiczek jednorazowych różnych rozmiarów,
  • 13 butelek środka do dezynfekcji rąk (5 litrowych),
  • 5 butelek środka do dezynfekcji powierzchni płaskich (5 litrowych),
  • 25 opakowań chusteczek alkoholowych do dezynfekcji powierzchni,
  • 5 termometrów bezdotykowych,
  • 20 kombinezonów ochronnych jednorazowych,
  • 20 przyłbic ochronnych,
  • 10 bezdotykowych dozowników na płyn dezynfekcyjny,
  • 2 komplety mat dezynfekcyjnych z płynem dezynfekcyjnym do nasączania mat.

Jest to ogromne wsparcie, za które serdecznie w imieniu własnym, jak i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu dziękujemy.