I TURNIEJ GRAND PRIX ZARZECZE 2022/2023

W niedzielę 23 października br. w hali sportowej Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbył się pierwszy turniej badmintona z tegorocznego cyklu otwartych turniejów pod nazwą GRAND PRIX ZARZECZE 2022/2023.
Turnieje cyklicznie organizowane są od 2018 roku przez Stowarzyszenie Sportowe „Badminton Zarzecze” wspólnie z Urzędem Gminy Zarzecze oraz Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zarzeczu.
Każdorazowo gromadzą na kortach hali sportowej w Zarzeczu uczestników z terenu całego województwa podkarpackiego.
W niedzielnym turnieju wzięło udział 53 zawodników rywalizujący w 6 kategoriach.
Po 8 godzinnych emocjonujących rozgrywkach odbyło się oficjalne zakończenie na którym prezes Zarzeckiego Stowarzyszenia Piotr Iwanko podsumował turniej oraz przestawił klasyfikację końcową.
Następnie głos zabrał Sekretarz Gminy Zarzecze Łukasz Laska, który podziękował za tak liczny udział w turnieju orz popularyzację sportu jakim jest badminton w gminie Zarzecze.
Drugi turniej Cyklu Grand Prix Zarzecze odbędzie się 18 grudnia 2022r.
Serdecznie zapraszamy.