III EDYCJA MIKOŁAJKOWEJ ,,6 Z GOSIREM”

Zapraszamy serdecznie do udziału w III Edycji Mikołajkowej „6 z GOSiR-EM” 🎅
Mikołajkowa 6 z GOSiR-em” jest formą indywidualnej aktywności fizycznej na którą składać się może:
✅ bieg,
✅ chód,
✅ spacer,
✅ nordic walking.
Miejscem odbycia aktywności fizycznej musi być teren #GminyZarzecze. W szczególności zachęcamy do korzystania z bieżni lekkoatletycznej stadionu GOSiR Zarzecze.
Każdy zapisany uczestnik w dniach 14 listopada – 27 listopada br. wykonuje aktywność fizyczną, której jednorazowy dystans musi wynosić min. 6 km. Wszystkie wykonane przez uczestnika aktywności będą zliczane i sumowane. Na tej podstawie tworzona będzie klasyfikacja generalna.
📢 Wygrywa uczestnik, który w w/w terminie pokona łącznie najwięcej kilometrów.
📢 Troje uczestników z najdłuższym dystansem w kategorii kobiet i mężczyzn otrzyma nagrody.
Dla każdego uczestnika przygotowany został atrakcyjny pakiet startowy:
✅ numer startowy,
✅ koszulka,
✅ pamiątkowy medal.
✅ niespodzianka.
𝐙𝐀𝐏𝐈𝐒𝐘 ⤵
Rejestracja odbywać będzie się za pomocą wysłanej wiadomości na adres:
📧 𝙜𝙤𝙨𝙞𝙧𝙯𝙖𝙧𝙯𝙚𝙘𝙯𝙚@𝙤𝙣𝙚𝙩.𝙥𝙡 oraz biurze GOSiR Zarzecze.
W wysłanej wiadomości e-mail należy podać następujące informacje:
– Imię, nazwisko,
– Miejscowość,
– Numer kontaktowy.
Zapisani uczestnicy zobowiązani są do wysłania na adres mailowy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu dwóch zdjęć z wykonanej aktywności:
1⃣. Zdjęcie lub screen z aplikacji (np. Endomondo, Garmin, Strava itp.) lub zdjęcie zegarka na którym widać pokonany dystans.
2⃣. Własne zdjęcie (np. selfie, zdjęcie zrobione przez kogoś) z przebiegu treningu wykonane na terenie Gminy Zarzecze (np. na tle znaku nazwy miejscowości, kościoła, szkoły lub innego charakterystycznego miejsca danej miejscowości).
REGULAMIN WIRTUALNEGO BIEGU ⤵