Rozmiar Czcionki:
Kontrast:
Poprzednia wersja strony
Rozmiar Czcionki:
Kontrast:
W związku z utrzymującymi się upałami zwracamy się z prośbą o oszczędne i racjonalne korzystanie z wody z wodociągów gminnych.
Prosimy o niewykorzystywanie wody z wodociągów do:
podlewania i zraszania trawników oraz klombów,
podlewania ogrodów i upraw,
mycia pojazdów,
napełniania basenów.
Nadmierny pobór wody do celów innych niż bytowe może spowodować zaniki lub spadki ciśnienia w sieci wodociągowej, co wpłynie na dostęp do wody dla wszystkich mieszkańców.
Woda to nasze wspólne dobro - oszczędzajmy ją razem.