ZMIANA WZORU KART OSÓB PRZYJĘTYCH DO ZAKWATEROWANIA ORAZ WZORU WNIOSKU O ŚWIADCZENIE PIENIĘŻNE ZA ZAPEWNIENIE ZAKWATEROWANIA I WYŻYWIENIA OBYWATELOM UKRAINY

Informujemy mieszkańców Gminy Zarzecze goszczących u siebie osoby, które przybyły do Polski z Ukrainy  o zmianie  wzoru  kart osób przyjętych do zakwaterowania i wzoru wniosku o świadczenie pieniężne  za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia  obywatelom Ukrainy przybywającym na terytorium Rzeczypospolitej  Pospolitej w związku  z działaniami wojennymi.

Wniosek o świadczenie pieniężne składa się w terminie miesiąca od ostatniego dnia okresu objętego wnioskiem.

Wniosek o świadczenie pieniężne złożony z uchybieniem terminu pozostawia się bez rozpoznania.

Wniosek o świadczenie pieniężne składa się osobiście w Urzędzie Gminy Zarzecze pok. nr. 6

Dokumenty do pobrania⤵

Nowy Wniosek świadczenie 40 +