„ZŁOTE GODY” W GMINIE ZARZECZE

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale ,,𝐙ł𝐨𝐭𝐞 𝐆𝐨𝐝𝐲” to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.
To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się we wtorek 25 października br. w zabytkowym Pałacu w Zarzeczu.
Jubileusz ,, Złotych Godów”, to uroczystość którą obchodzi się po 𝐩𝐢𝐞̨𝐜́𝐝𝐳𝐢𝐞𝐬𝐢𝐞̨𝐜𝐢𝐮 latach pożycia małżeńskiego. To szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na wszystkie spędzone chwile.
Wspólne pięćdziesiąt lat to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie.
Słowa uznania pod adresem Dostojnych Jubilatów oraz medale za pięćdziesiąt wspólnie przeżytych lat wręczył Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze.
Życzył zdrowia, radości, miłości oraz wszelkiej pomyślności, na kolejne wspólnie spędzone lata.
Podsumowaniem jubileuszu były występy artystyczne, wspólnie zaśpiewane sto lat oraz poczęstunek w Restauracji Parkowej
Medale otrzymali⤵
🔹 Państwo Stanisława i Marian Cygan
🔹 Państwo Anna i Eugeniusz Dec
🔹 Państwo Bronisława i Antoni Depciuch
🔹 Państwo Jadwiga i Stanisław Kubusiak
🔹 Państwo Helena i Jacek Kusy
🔹 Państwo Zdzisława i Tadeusza Kuszek
🔹 Państwo Janina i Stanisław Łowicki
🔹 Państwo Helena i Ryszard Pacholasz
🔹 Państwo Anna i Stanisław Wlazełek
🔹 Państwo Janina i Eugeniusz Telega – którzy w 2021 roku obchodzili 60 rocznicę ślubu ,,Diamentowe Gody”.
Pełna galeria zdjęć [KLIKNIJ TUTAJ]