10. ROCZNICA NADANIA IMIENIA ORŁA BIAŁEGO SZKOLE FILIALNEJ W PEŁNATYCZACH

Dnia 17 czerwca 2018r. na boisku sportowym w Pełnatyczach odbyły się uroczyste obchody 10. rocznicy nadania imienia Orła Białego Szkole Filialnej w Pełnatyczach.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, którą odprawili Ks. Prałat Anatol Standyło oraz Ks. Proboszcz Krzysztof Masłyk.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście m.in. Wójt Gminy Zarzecze Wiesław Kubicki, Przewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego Tadeusz Kiełbowicz, Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze Mariusz Pieniążek wraz z Radnymi, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy Zarzecze.

Zebrani mieli okazję obejrzeć część artystyczną w wykonaniu uczniów Szkoły Filialnej w Pełnatyczach oraz Zespołu Szkół w Zarzeczu.

W tym dniu na uczestników czekało wiele atrakcji m.in. pokaz fitness Bounce Boots, występy klauna „Waldusia”, zabawy ruchowe z animatorem, dmuchany plac zabaw oraz loteria fantowa.

Uroczystość zakończyła wspólną zabawą taneczną przy zespole P.M.J. Music.

Sołtys wsi Pełnatycz Aleksander Kasperski podziękował wszystkim  za przygotowanie, pomoc oraz zaangażowanie. Ze szczególnymi podziękowaniami zwrócił się do Sponsorów, bez których pomocy impreza nie mogłaby się odbyć. Wszystkim dzieciom natomiast życzył samych pięknych przeżyć w czasie wakacji, udanego wypoczynku i nieustającego uśmiechu na twarzy.