21 MILIONÓW ZŁOTYCH NA BUDOWĘ RONDA W ZARZECZU WRAZ Z DROGAMI DOJAZDOWYMI

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż w dniu 21 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku podpisana została umowa na realizację zadania pn. „𝗣𝗿𝘇𝗲𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗮 𝗱𝗿𝗼𝗴𝗶 𝗽𝗼𝘄𝗶𝗮𝘁𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗻𝗿 𝗣 𝟭𝟲𝟭𝟳 𝗥 𝗞𝗮𝗻́𝗰𝘇𝘂𝗴𝗮 – 𝗝𝗮𝗿𝗼𝘀ł𝗮𝘄 𝘄𝗿𝗮𝘇 𝘇 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗮̨ 𝗼𝗯𝗶𝗲𝗸𝘁𝘂 𝗺𝗼𝘀𝘁𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼” – 𝐨𝐛𝐞𝐣𝐦𝐮𝐣ą𝐜𝐚 𝐛𝐮𝐝𝐨𝐰ę 𝐫𝐨𝐝𝐧𝐚 𝐰 𝐙𝐚𝐫𝐳𝐞𝐜𝐳𝐮 𝐰𝐫𝐚𝐳 𝐳 𝐝𝐫𝐨𝐠𝐚𝐦𝐢 𝐝𝐨𝐣𝐚𝐳𝐝𝐨𝐰𝐲𝐦𝐢.
Umowa została podpisana pomiędzy Powiatowym Zarządem Dróg w Przeworsku reprezentowanym przez Dyrektora Roberta Mądrego, a wykonawcą – konsorcjum firm: PBI Infrastruktura S.A. – Lider i PBI WMB Sp. z o. o. – Partner, w obecności Starosty Przeworskiego Dariusza Łapy, Wicestarosty Zbigniewa Kiszki, Wójta Gminy Zarzecze Tomasza Burego, Sekretarza Gminy Zarzecze/Radnego Powiatu Przeworskiego Łukasza Laski oraz Członka Zarządu Powiatu Przeworskiego Krzysztofa Bartusia.
Wartość inwestycji to kwota: 𝟐𝟏.𝟓𝟒𝟕.𝟔𝟐𝟓,𝟓𝟐 𝐳ł
Współfinansowanie:
Dofinansowanie 80% – Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Wkład własny 10 % – Powiat Przeworski
Wkład własny 10 % – Gmina Zarzecze
Termin wykonania ustalony został do dnia: 30 września 2025 r.
Fot. Powiat Przeworski