60-Lecie Koła Gospodyń Wiejskich w Żurawiczkach

Dnia 23 Listopada br. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Żurawiczkach odbyła się uroczystość 60-lecia Koła Gospodyń Wiejskich. Jubileusz rozpoczęła Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Żurawiczek Lucyna Piątek. Pani Przewodnicząca przywitała zaproszonych gości.
Po oficjalnym otwarciu nastąpiła ceremonia odznaczenia zasłużonych członkiń koła. Odznaczenia wręczali Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury, Radny Wsi Żurawiczki Piotr Siupik oraz Jan Wilk Przewodniczący Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Przeworsku.

Honorowe odznaki otrzymały:
– Chrobak Helena
– Lalowicz Maria
– Dziedzic Władysława
– Marek Maria
– Dendura Janina
– Jarosz Janina
– Wacnik Helena
– Rusinek Zofia

Po wręczeniu odznaczeń głos zabrali zaproszeni goście, którzy złożyli serdeczne życzenia na ręce Pań z KGW Żurawiczki. Cały jubileusz przebiegał
w ciepłej i miłej atmosferze.
Serdeczne podziękowania na ręce Pana Wójta Gminy Zarzecze oraz wszystkich tych którzy przyczynili się do organizacji 60-lecia Koła Gospodyń Wiejskich z Żurawiczek składa Przewodnicząca koła Lucyna Piątek.