Aktualności


Absolwenci wybór przed nami !

Data:
Kategoria: Aktualności

W  dniu 12 czerwca br. w Zespole Szkół w Zarzeczu odbyło się spotkanie klas VIII SP i III PG z dyrektorem Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu  Bogusławem Bąkiem. W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Zarzeczu dr Krzysztof Majkowski. Spotkanie dotyczyło rekrutacji do Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

Dyrektor Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu przedstawił szeroką ofertę, jaką proponuje szkoła. W ofercie pojawiły się nowe kierunki min. klasa sportowa o profilu piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Ponadto w ofercie znalazła się szkoła branżowa I stopnia potwierdzająca kwalifikacje w zawodzie: kucharz, piekarz, rolnik, magazynier, logistyk, ślusarz, fryzjer.

Szkoła stawia nacisk na integrację klas, wyjazdy edukacyjne, staż w Grecji czy Portugalii. Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu oferuje dobrą szkołę, udział w ciekawych projektach, jednozmianowość pracy, jak również przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą szkoły zamieszczoną poniżej.

Udostępnij: