Aktualności


Akcja „Drzewko życzliwości w gminie Zarzecze”

Data:
Kategoria: Aktualności

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu odwiedzają osoby starsze, samotne i niepełnosprawne z terenu gminy Zarzecze wręczając upominki przekazane z poszczególnych szkół. Z pomocą w przekazywaniu paczek  włączyła się również Pani Małgorzata Byrwa – Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze oraz opiekunki świadczące usługi opiekuńcze w ramach projektu „Mobilne usługi w gminie Zarzecze”, jak również sołtysi. Osoby otrzymują życzenia świąteczne od Pana Tomasza Burego Wójta Gminy Zarzecze, Pani Małgorzaty Byrwa – Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze oraz Pani Anny Krzeszowskiej-Gwóźdź – kierownika GOPS w Zarzeczu.

To dzięki zaangażowaniu oraz ofiarności uczniów i nauczycieli możemy przekazać drobne upominki osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym z terenu Naszej gminy.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za włączenie się w akcję „Drzewko życzliwości w gminie Zarzecze” w imieniu własnym jak również wszystkich osób, które otrzymały upominki i życzeniami.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia, radości i dobroci od ludzi.

Dziękujemy.

Udostępnij: