Aktualności


AP SANOK WYGRYWA TURNIEJ

Data:
Kategoria: Aktualności

Akademia Piłkarska Sanok okazała się bezkonkurencyjna w turnieju r.2008, który odbył się w Hali Sportowej GOSiR w Zarzeczu. Był to ostatni z cyklu marcowych turniejów.

Drużyna z Sanoka wygrała wszystkie swoje spotkania i zasłużenie sięgnęła po końcowe trofeum. Drugi plac przypadł drużynie LPFA Rzeszów, zaś na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Grunwaldu Budziwój.

Po zakończonym turnieju odbyła się oficjalna ceremonia podsumowania oraz wręczenia pucharów oraz wyróżnień indywidualnych. Wręczenia dokonali Wójt Gminy Zarzecze Pan Wiesław Kubicki oraz Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Tomasz Bury.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik AP Sanok- Karol Sokołowski. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Krzysztofowi Fladze (Grunwald Budziwój), natomiast królem strzelców turnieju został  Mateusz Kawęcki zawodnik LPFA Rzeszów, zdobywca 11 bramek.

Ponadto komisja wybierała najlepszego zawodnika każdej drużyny. Tutaj tytuły przypadły następującym zawodnikom:

AP Sanok- Patryk Dydak
LPFA Rzeszów- Gabriel Karczewski
Grunwald Budziwój- Kevin Głodowski
Perfect Przeworsk- Amelia Cedzidło
GAF Głogów Młp.- Karol Surowiec
GAP Zarzecze Biali- Bartosz Buczek
AP Stal Rzeszów- Tomasz Grot
GAP Zarzecze Czerwoni- Dawid Wiglusz

Końcowa klasyfikacja:

 1. AP Sanok
  2. LPFA Rzeszów
  3. Grunwald Budziwój
  4. Perfect Przeworsk
  5. GAF Głogów Młp.
  6. GAP Zarzecze Biali
  7. AP Stal Rzeszów
  8. GAP Zarzecze Czerwoni

fot. Sławomir Flak

Udostępnij: