AUTORSKI RECITAL MAŁGORZATY KUSTOSIK PRZY GOŚCINNYM WYSTĘPIE PIANISTY WŁODZIMIERZA SIECZKOWSKIEGO

Kategoria: Bez kategorii

Autorski recital Małgorzaty Kustosik przy gościnnym występie pianisty Włodzimierza Sieczkowskiego pełen wzruszeń i niezapomnianych chwil przepełnionych unikatowym głosem artystki.

W dniu 08.08.2023 r. przy Zespole Pałacowo – Parkowym w Zarzeczu odbył się „Dzień Osób Niepełnosprawnych” zorganizowany przez Wójta Gminy Zarzecze oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu.

Druga część imprezy tj. autorski recital Małgorzaty Kustosik przy gościnnym występie pianisty Włodzimierza Sieczkowskiego skierowany był do osób dorosłych.

Występ Pani Małgorzaty Kustosik wzbudził wśród zaproszonych osób wiele emocji, dzięki ekspresji artystki oraz jej oryginalnego, unikatowego głosu. Uczestnicy mogli przenieść się w świat operowy, operetkowy, musicalowy, jak również wrócić wspominanymi do lat 20-tych XX wieku. To był niezapomniany koncert, który wzbudził zachwyt wśród zaproszonych gości, wywołał wiele wzruszeń i pozytywnych emocji.

Dziękujemy.

„Zadanie jest finansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020”