Aktualności


BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Data:
Kategoria: Aktualności

W świątecznej atmosferze dnia 20 grudnia odbyło się wręczenie nagród laureatom gminnego konkursu „Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne”. Na konkurs organizowany przez Centrum Kultury, wpłynęło 73 prace ze szkół z terenu gminy Zarzecze oraz ze Środowiskowego Domu Samopomocy. Uczestnicy zaprezentowali swoje zdolności tworząc szopki, anioły, stroiki czy bombki. Jury konkursowe wybrało laureatów wśród przedszkolaków, klasach podstawowych I – III, IV – VI, VII – VIII i gimnazjach, wśród uczniów szkół średnich oraz wśród dorosłych. Podsumowanie i rozdanie nagród odbyło się w zabytkowym pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu. Dyplomy oraz nagrody artystom wręczył wójt gminy Zarzecze – Tomasz Bury, który wszystkim zebranym złożył piękne życzenia z okazji świąt i zachęcił do udziału w następnej edycji konkursu. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Udostępnij: