Aktualności


CIEPŁE POSIŁKI W GMINIE ZARZECZE DZIĘKI CARITAS ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

Data:
Kategoria: Aktualności

CIEPŁE POSIŁKI W GMINIE ZARZECZE DZIĘKI CARITAS ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

W dniu 16 kwietnia br. została podpisana trójstronna umowa pomiędzy Caritas Archidiecezji Przemyskiej z siedzibą w Przemyślu a Spółdzielnią Socjalną „Gorzyczanka” w Gorzycach oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zarzeczu w ramach projektu „Nawigator II – Program Rozwoju Ekonomii Społecznej”. W ramach podpisanej umowy 34 osoby z terenu gminy Zarzecze przez 13 dni będą otrzymywać ciepłe posiłki wraz z dowozem do domu. Ciepłe posiłki dostarczane są do osób starszych, samotnych, chorych, niepełnosprawnych. Posiłki są bezpłatne.

Program finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dziękujemy.

Udostępnij: