Aktualności


DAF RZESZÓW WYGRYWA TURNIEJ ROCZNIKA 2009 I MŁODSI !

Data:
Kategoria: Aktualności

DAF Rzeszów okazał się najlepszy podczas turnieju rocznika 2009 i młodsi, który odbył się w Hali Sportowej GOSiR w Zarzeczu w ubiegłą sobotę.

Drużyna z Rzeszowa okazała się bezkonkurencyjna wygrywając 6 meczy oraz 1 remisując. Drugie miejsce zajęła Szkółka Piłkarska 16 Przemyśl, natomiast trzeci plac przypadł Grunwaldowi Budziwój, który w decydującym spotkaniu pokonał Stal Rzeszów.

Po zakończonym turnieju każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar. Wręczono również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Kacpra Kazimierza z drużyny SP16 Przemyśl. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został zawodnik Grunwaldu Budziwój Szymon Teterling, natomiast królem strzelców został Maj Norbert z DAF-u Rzeszów, który zdobył 9 bramek.

Zarząd Gminnej Akademii Piłkarskiej serdecznie dziękuję przedstawicielom władz Gminy Zarzecze na czele z Panem Wójtem Wiesławem Kubickim oraz Radnemu Sejmiku Województwa Podkarpackiego Tomaszowi Buremu za pomoc i zaangażowanie w organizację turnieju.

 

Końcowa klasyfikacja:

 1. DAF Rzeszów
  2. Szkółka Piłkarska 16 Przemyśl
  3. Grunwald Budziwój
  4. Stal Rzeszów
  5. JKS Jarosław I
  6. GAP Zarzecze Biali
  7. JKS Jarosław II
  8. GAP Zarzecze Czerwoni
Udostępnij: