Aktualności


DNI GMINY ZARZECZE 2023

Data:
Kategoria: Aktualności

Dni Gminy Zarzecze rozpoczęły się w piątek 23 czerwca, a trwały aż do niedzieli 25 czerwca. Zakończył je koncert gwiazdy Ani Wyszkoni.

W piątkowe południe na obiektach GOSiR odbył się I Bieg Przedszkolaków, który rozpoczął tegoroczne Dni Gminy Zarzecze. W godzinach popołudniowych można było obejrzeć piłkarskie rozgrywki dla  dzieci,  a po nich  II Turniej Sołectw w piłce nożnej.

Na siłowni w tym czasie odbywały się III Gminne Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Sobota, to również dzień sportowych zmagań w ramach Dni Gminy Zarzecze. Na hali sportowej GOSiR rozegrano turniej koszykarskich trójek, a także odbył się tradycyjny VII Bieg Uliczny Zarzecze na 5.

Na starcie stanęło 54 zawodników z terenu województwa podkarpackiego. Wieczorem natomiast w zabytkowym Pałacu Dzieduszyckich można było posłuchać koncertu Dagmary Moskwy. Niedzielne popołudnie to szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak też starszych na terenie Zespołu Pałacowo- Parkowego w Zarzeczu. Nie zabrakło przy tym dobrej muzyki.

Uczestnicy trzeciego z kolei Dnia Gminy Zarzecze mogli posłuchać koncertu Gminnej Orkiestry Kameralnej pod kierownictwem Tomasza Piątka oraz zespołu Stacja P.

W godzinach wieczornych na scenie pojawiła się długo oczekiwana gwiazda Ania Wyszkoni. Podczas koncertu można było usłyszeć jej starsze oraz nowsze piosenki. Po zakończeniu koncertu chętni mogli zabawić się na Dyskotece pod Gwiazdami z DJ Hano.

Organizatorami wydarzenia był Wójt Gminy Zarzecze oraz Centrum Kultury w Zarzeczu i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć  [KLIKNIJ TUTAJ]

 

 

Udostępnij: