Aktualności


DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH – KROK W LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ Z GMINĄ ZARZECZE

Data:
Kategoria: Aktualności
12 maja 2023 r. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Krok w lepszą przyszłość w gminie Zarzecze można było odwiedzić „Wypożyczalnię – Jesteśmy dla Was”, znajdującą się w budynku za Ośrodkiem Zdrowia w Zarzeczu.
W ramach spotkania dzieci skorzystały z wielu atrakcji takich jak dmuchana zjeżdżalnia, plac zabaw, malowanie twarzy, wykonywanie baniek mydlanych oraz darmowy popcorn i wata cukrowa.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się maskotka Chase, jednego z bohaterów bajki „Psi patrol”.
W trakcie wydarzenia przekazano ulotki dotyczące projektu pn. „Wypożyczalnia – Jesteśmy dla Was” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach którego mieszkańcy gminy Zarzecze mogą nieodpłatnie wypożyczać sprzęt rehabilitacyjny, pielęgnacyjny i wspomagający.
Dodatkowo pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu odwiedzili instytucje na terenie gminy Zarzecze, gdzie przedstawili realizowany projekt dotyczący pozyskanych środków z Funduszy Europejskich.
„Zadanie jest finansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020”.
Udostępnij: