Aktualności


Dobry Start 300+ dla ucznia

Data:
Kategoria: Aktualności

Od dnia 01 lipca 2021r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął obsługę rządowego programu „Dobry Start” (tzw. 300 +) wnioski w ramach programu można składać tylko drogą elektroniczną za pośrednictwem:

– Platformy Usług Elektronicznych (PUE ZUS)

– przez bankowość elektroniczną

– na portalu empatia.mpops.gov

W związku z powyższym informujemy, że w dniu 26.08.2021r. tj. czwartek w godzinach od 900 do 1200 w budynku Urzędu Gminy Zarzecze pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będzie pełnił dyżur w formie mobilnego punktu informacyjnego w celu pomocy mieszkańcom gminy w wypełnianiu wniosków dotyczących świadczenia „Dobry Start tzw. 300 +.

W czasie takiego spotkania osoba pełniąca dyżur:

– założy osobom zainteresowanym  konto na platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS)

– przekaże instruktaż na temat warunków ubiegania się o świadczenie „Dobry Start” tzw. 300 +

– pomoże w wypełnieniu wniosku o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry Start:  tzw. 300+

 

Udostępnij: