Aktualności


Drzewko życzliwości w gminie Zarzecze

Data:
Kategoria: Aktualności

Drzewko życzliwości w gminie Zarzecze /Nr zbiórki – 2021/367/KS/

„Miej życzliwość w swej naturze bo życzliwi żyją dłużej”

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu powołali Komitet Społeczny „Ofiarujemy cząstkę siebie seniorom, osobom niepełnosprawnym, samotnym”. Celem planowanej w ramach komitetu zbiórki była pomoc seniorom, osobom niepełnosprawnym, samotnym z terenu gminy Zarzecze. Do akcji włączyli się pracownicy Urzędu Gminy w Zarzeczu, jak również jednostki organizacyjne z terenu gminy Zarzecze tj. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu, Centrum Kultury w Zarzeczu, Gminna Biblioteka Publiczna w Zarzeczu, Zespół Obsługi Szkół i Jednostek Budżetowych w Zarzeczu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu. Swoją życzliwość okazali również radni Gminy Zarzecze, sołtysi gminy Zarzecze, pracownicy Centrum Integracji Społecznej w Zarzeczu, wolontariusze, w tym Szkolne Koło Caritas w Zarzeczu, pracownicy szkół, uczniowie, Koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia działające na terenie gminy Zarzecze.

Przygotowane paczki zostały w okresie przed Świętami Wielkanocnymi przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu, jak również opiekunki przekazane osobom  starszym, samotnym, niepełnosprawnym z terenu gminy Zarzecze wraz z życzeniami

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do Akcji, ponieważ ten drobny gest ze strony tak wielu życzliwych osób, ma ogromne znaczenie. Dziękujemy!

 

 

Udostępnij: