Aktualności


Dystrybucja paczek żywnościowych z Caritas

Data:
Kategoria: Aktualności

Dystrybucja paczek żywnościowych z Caritas

W dniu dzisiejszym tj. 30.03.2021r. III Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej w Rzeszowie dostarczała w gminie Zarzecze paczki żywnościowe z Caritas Archidiecezji Przemyskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 – Podprogram 2020r. Dostarczono artykuły do 400 osób z miejscowości: Zarzecze, Siennów, Rożniatów, Pełnatycze, Żurawiczki, Kisielów. Na terenie gminy Zarzecze zakwalifikowanych do Programu jest 604 osoby, w tym 236 rodzin/osób.

Żywność otrzymały osoby/rodziny zakwalifikowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu do Programu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

W dniu jutrzejszym tj. 31.03.2021r. artykuły żywnościowe zostaną dowiezione przez Wojsko Obrony Terytorialnej do 204 osób tj. do Maćkówki, Łapajówki i Zalesia.

Wszystkim osobom, które pomogły w dystrybucji żywności składamy serdeczne podziękowania, w tym w szczególności III Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Rzeszowie.

Dziękujemy!!!

Udostępnij: