Aktualności


DZIEŃ BABCI I DZIADKA W MAĆKÓWCE

Data:
Kategoria: Aktualności

W sobotnie popołudnie w Remizie OSP w Maćkówce odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Głównym organizatorem tego wydarzenia była dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Maćkówce.

Swoją obecnością uroczystość zaszczycił m.in. Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury, radni oraz sołtys wsi Maćkówka.

W programie artystycznym znalazły się recytacje, śpiewy i tańce, a panujący jeszcze nastrój świąteczny przywołały tradycyjne Jasełka. Odśpiewanie „Sto lat”, tort oraz lampka szampana dopełniły nastrój uroczystości, która przebiegała w radosnej i serdecznej atmosferze. W dalszej części Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek, po którym nie zabrakło wspólnej zabawy.

 

PEŁNA GALERIA: TUTAJ

 

Udostępnij: