Aktualności


DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ŻURAWICZKACH I SIENNOWIE

Data:
Kategoria: Aktualności

W sobotnie popołudnie w Remizie OSP w Siennowie oraz w Szkole Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach odbyły się uroczystości z okazji Dzień Babci i Dziadka. Organizatorami tych przedsięwzięć były Szkoły Podstawowe wraz z Radami Rodziców.
Swoją obecnością obydwie uroczystości zaszczyciły osoby piastujące władzę w naszej Gminie Zarzecze: Wójt Tomasz Bury, Przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Byrwa, radni oraz sołtysi.

W programie artystycznym znalazły się recytacje, śpiewy i tańce, a panujący jeszcze nastrój świąteczny przywołały sceny z tradycyjnych Jasełek. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Wzruszenie Babć i Dziadków oraz brawa były wielką nagrodą dla dzieci. Natomiast odśpiewanie „Sto lat” i wręczenie wcześniej przygotowanych upominków dopełniło nastrój uroczystości, które przebiegały w radosnej i serdecznej atmosferze. W dalszej części Seniorzy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek, któremu towarzyszyło kolędowanie.

Wszystkim Babciom i Dziadziom składamy życzenia zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności!

ZDJĘCIA

Udostępnij: