Aktualności


DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ŻURAWICZKACH

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 22 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wśród zaproszonych Babć i Dziadków nie zabrakło również Seniorów wsi Żurawiczki. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Teresa Pieniążek witając zaproszonych gości. W programie artystycznym przygotowanym przez dzieci z Punktu Przedszkolnego „Kompetentne Przedszkolaki” oraz uczniów szkoły podstawowej znalazło się wiele ciekawych występów artystycznych. Wzruszenie Babć i Dziadków oraz brawa były wielką nagrodą dla dzieci. Zaśpiewane „Sto lat” i wręczenie wcześniej przygotowanych upominków dopełniło uroczystość, która przebiegła w radosnej i serdecznej atmosferze.

PEŁNA GALERIA: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.343182756277280&type=1&l=b3540413fa

Udostępnij: