Aktualności


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 12 października br. w Pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy dla nauczycieli. W uroczystości udział wzięli nagrodzeni nauczyciele, dyrektorzy szkół, Wójt Gminy Zarzecze Pan Wiesław Kubicki, Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze Pan Mariusz Pieniążek i Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Jednostek Budżetowych w Zarzeczu Pani Sylwia Mazur.

Podczas uroczystości Wójt Gminy Zarzecze wręczył 28 nagród dla nauczycieli za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, organizacyjnej i opiekuńczo – wychowawczej.  Pogratulował wszystkim nauczycielom i podziękował za całoroczną pracę i zaangażowanie. Pan Wójt złożył wszystkim życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do życzeń dołączył się również Pan Mariusz Pieniążek – Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze. Na zakończenie 2 przedstawicieli szkół w imieniu wszystkich nauczycieli złożyło podziękowania dla Wójta Gminy Zarzecze Pana Wiesława Kubickiego za wieloletnią współpracę.

Udostępnij: