Aktualności


Dzień Osób Niepełnosprawnych w gminie Zarzecze

Data:
Kategoria: Aktualności

Dzień Osób Niepełnosprawnych w gminie Zarzecze

W dniu 14 września 2021r. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Zarzeczu odbył się Dzień Osób Niepełnosprawnych w gminie Zarzecze. W imprezie uczestniczyły osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie oraz zaproszeni goście.

W związku z tym, że Pani Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki nie mogła uczestniczyć w imprezie przesłała list, w którym podkreśla ważność tematu dotyczącego potrzeb osób niepełnosprawnych, ich możliwości oraz uświadomienie barier, które napotykają w codziennym życiu.

Pan Bogusław Urban – Starosta Przeworski również nie mógł uczestniczyć w spotkaniu. Przekazał list, w którym życzy zdrowia, sił i długich lat życia.

Dziękujemy bardzo za pamięć.

W załączeniu listy: Pani Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki i Pan Bogusław Urban – Starosta Przeworski

 

Udostępnij: