Aktualności


DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W GMINIE ZARZECZE – ATRAKCJE DLA DZIECI

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 08.08.2023 r. przy Zespole Pałacowo – Parkowym w Zarzeczu odbył się  zorganizowany przez Wójta Gminy Zarzecze oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu „Dzień osób niepełnosprawnych”.

Pierwsza część imprezy skierowana była do dzieci, które mogły korzystać z bezpłatnych atrakcji takich jak: dmuchane zjeżdżalnie, maskotka Psi Patrol, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, konie z bryczką, bańki mydlane, baloniki dla dzieci, wata cukrowa, popcorn, lody, foto budka, koło fortuny oraz piana PARTY, która cieszyła się największym zainteresowaniem 😊

Dodatkowo pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu prowadzili gry i zabawy oraz konkurencje sportowe. Pomimo zmiennej pogody, dzieci wraz z opiekunami licznie odpowiedziały na zaproszenie i z ogromną radością korzystały ze wszystkich dostępnych atrakcji.

Dziękujemy, że byliście z nami

Udostępnij: