Aktualności


DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Data:
Kategoria: Aktualności
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu serdecznie zaprasza 8 sierpnia 2023r. na Dzień Osób Niepełnosprawnych.
W godz. 13:00 – 17:00 w Zespole Pałacowo – Parkowym w Zarzeczu przewidziane są dla dzieci następujące atrakcje:
– dmuchane zjeżdżalnie,
– malowanie twarzy,
– robienie baniek mydlanych,
– brokatowe tatuaże
– maskotka Psi Patrol – Chase,
– wata, popcorn i lody,
– piana PARTY,
– fotobudka,
– koło fortuny,
– gry, zabawy, konkurencje sportowe z nagrodami.
O godz. 17:00 odbędzie się autorski recital Małgorzaty Kustosik, w Pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu (w trakcie występu przerwa kawowa).
Małgorzata Kustosik – mezzosopran, występowała m.in. w: Teatrze Wielkim w Łodzi, w Teatrze muzycznym w Łodzi, w Filharmonii Narodowej w Warszawie, na Zamku Królewskim w Warszawie, w Teatrze Polskim w Warszawie, w Operze na Zamku, w Operze Bytomskiej, a od 2018 roku występuje w Warszawskiej Operze Kameralnej.
Pani Małgorzata Kustosik zaprezentuje m.in. utwory: Sequidilla z opery „Carmen”, Moon river, Memory, Jak mam go pokochać, Pocahontas, Przetańczyć całą noc, Miłość Ci wszystko wybaczy, Ada to nie wypada, Odrobina szczęścia w miłości, Ja się boję sama spać, Już nie zapomnisz o mnie.
Z A P R A S Z A M Y
„Zadanie jest finansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020”
Udostępnij: