Aktualności


DZIEŃ SENIORA W GMINIE ZARZECZE

Data:
Kategoria: Aktualności

Dnia 17 listopada w zabytkowym pałacu w Zarzeczu Seniorzy z Klubu Seniora „Wesołe jest życie staruszka” obchodzili swoje święto.

W tym ważnym dla klubowiczu święcie udział wzięli: Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze, Łukasz Laska – Sekretarz Gminy Zarzecze, Krystyna Dzieduszycka – Rycerska, Marek Pankiewicz – prezes Fundacji im. Braci Sołuńskich Cyryla i Metodego, Anna Krzeszowska – Gwóźdź, Irena Hapii – kierownik projektu „Wesołe jest życie staruszka” oraz Agnieszka Frąk kierownik powstającego Klubu Seniora w gminie Przeworsk.

Zaproszeni goście życzyli Seniorom przede wszystkim dużo zdrowia, witalności oraz optymizmu, a tego Klubowiczom nie brakuje jak podkreślił wójt gminy Zarzecze.

Uczestnicy wydarzenia spędzili bardzo miłe popołudnie, którego zwieńczeniem było piękne pamiątkowe zdjęcie oraz program artystyczny przygotowany jak zawsze przez niezawodną panią Wiesię Tuleję.

Klub Seniora działa od 2020 roku. Podczas niemalże trzech lat uczestnicy skorzystali z wielu aktywności przygotowanych specjalnie dla nich.  To wszystko za sprawą Fundacji im. Braci Sołuńskich Cyryla i Metodego na czele z jej prezesem Markiem Pankiewiczem, który wraz ze swoim zespołem napisał projekt „Wesołe jest życie staruszka”.

Dziękujemy prezesowi i pracownikom Fundacji za współpracę, która zaowocowała stworzeniem miejsca spotkań dla Seniorów z naszej gminy.

Udostępnij: