Aktualności


„Ferie Zimowe 2018 z Gminą Zarzecze” dla dzieci w tym roku nie mogły być czasem nudy i lenistwa

Data:
Kategoria: Aktualności

Podczas ferii zimowych dzieci i młodzież zamieszkujące Gminę Zarzecze brały udział w kilkudziesięciu różnego typu zajęciach. Były to między innymi zajęcia sportowe i rekreacyjne współorganizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu. Można wymienić wyjazd do Rzeszowskiego FLY Parku, gdzie uczestnicy brali udział, w gimnastyce i skokach na trampolinach. W ramach tego wyjazdu również – znalazł się czas wolny i film pt. „Cudowny chłopak”. Tego samego dnia amatorzy sportów zimowych mimo niesprzyjających w Zarzeczu warunków pogodowych  wybrali się do leżącej w odległości ok. 100 km miejscowości Puławy Górne. W Ośrodku Narciarskim KiczeraSki, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów jak też nauczycieli naszych szkół zdobyli umiejętność jazdy na nartach.  Następne dni to również aktywne spędzanie czasu:  kąpiel z atrakcjami wodnymi jarosławskiego basenu min. „zjeżdżalnia” i „dzika rzeka” oraz łyżwiarstwo na Lodowisku MOSIR w Jarosławiu. Na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu codziennie dla wszystkich chętnych organizowane były mecze, turnieje i rozgrywki sportowe. Odbyły się min.: Turniej FIFA2018, w którym najlepszy okazał się Jakub Baryła z Zalesia oraz Turniej Piłki Halowej dla dzieci i młodzieży w którym z 8 drużyn najlepsza okazała się „Gracek Team” z Zarzecza. „Ferie Zimowe 2018 z Gminą Zarzecze” dla dzieci mogły być czasem nie wypełnionym nudą i lenistwem dzięki wsparciu finansowemu Gminy Zarzecze ale też zaangażowaniu wielu pracowników jednostek samorządowych w tym oświatowych Gminy Zarzecze.

Udostępnij: