Aktualnoล›ci


Ferie zimowe z Gminฤ… Zarzecze 2022

Data:
Kategoria: Aktualnoล›ci
๐Ÿ’ฅ ๐…๐„๐‘๐ˆ๐„ ๐™๐ˆ๐Œ๐Ž๐–๐„ ๐™ ๐†๐Œ๐ˆ๐ฤ„ ๐™๐€๐‘๐™๐„๐‚๐™๐„ ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ ๐Ÿ’ฅ
๐™•๐™–๐™ฅ๐™ง๐™–๐™จ๐™ฏ๐™–๐™ข๐™ฎ ๐™™๐™ค ๐™ฏ๐™–๐™ฅ๐™ค๐™ฏ๐™ฃ๐™–๐™ฃ๐™ž๐™– ๐™จ๐™žฤ™ ๐™ฏ๐™š ๐™จ๐™ฏ๐™˜๐™ฏ๐™š๐™œรณล‚๐™ค๐™ฌ๐™ฎ๐™ข ๐™๐™–๐™ง๐™ข๐™ค๐™ฃ๐™ค๐™œ๐™ง๐™–๐™ข๐™š๐™ข ๐™ฏ๐™–๐™ฅ๐™ก๐™–๐™ฃ๐™ค๐™ฌ๐™ฎ๐™˜๐™ ๐™–๐™ฉ๐™ง๐™–๐™ ๐™˜๐™Ÿ๐™ž ๐™ฉ๐™š๐™œ๐™ค๐™ง๐™ค๐™˜๐”ƒ๐™ฃ๐™ฎ๐™˜๐™ ๐™๐™š๐™ง๐™ž๐™ž ๐™•๐™ž๐™ข๐™ค๐™ฌ๐™ฎ๐™˜๐™ ๐™ฏ ๐™‚๐™ข๐™ž๐™ฃ๐™– ๐™•๐™–๐™ง๐™ฏ๐™š๐™˜๐™ฏ๐™š โคต
๐๐Ž๐๐ˆ๐„๐ƒ๐™๐ˆ๐€ล๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ’.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐™๐€๐‰ฤ˜๐‚๐ˆ๐€ ๐Š๐‘๐„๐€๐“๐˜๐–๐๐Ž-๐๐‹๐€๐’๐“๐˜๐‚๐™๐๐„ (๐Œ๐€๐‹๐Ž๐–๐€๐๐ˆ๐„ ๐๐€ ๐’๐™๐Š๐‹๐„)
๐Ÿ•‹ Miejsce: Centrum Kultury w Zarzeczu
โฐ Grupa I Godz: 10:00 – 12:00
โฐ Grupa II Godz: 12:00 – 14:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐–๐“๐Ž๐‘๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ“.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐™๐€๐‰ฤ˜๐‚๐ˆ๐„ ๐“๐€๐๐„๐‚๐™๐๐„ (๐Š๐”๐‘๐’ ๐“๐€ลƒ๐‚๐€)
๐Ÿ•‹ Miejsce: Centrum Kultury w Zarzeczu
โฐ Grupa I Godz: 10:00 – 12:00
โฐ Grupa II Godz: 12:00 – 14:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
ลš๐‘๐Ž๐ƒ๐€ ๐Ÿ๐Ÿ”.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐–๐˜๐‰๐€๐™๐ƒ ๐ƒ๐Ž ๐๐ˆ๐‰๐€๐‹๐๐ˆ ๐‚๐™๐„๐Š๐Ž๐‹๐€๐ƒ๐˜ ๐ˆ ๐๐€๐๐”๐†๐€๐‘๐๐ˆ ๐– ๐‘๐™๐„๐’๐™๐Ž๐–๐ˆ๐„
๐Ÿ•‹ Wyjazd spod Hali Sportowej GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 9:30
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
ลš๐‘๐Ž๐ƒ๐€ ๐Ÿ๐Ÿ”.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐“๐”๐‘๐๐ˆ๐„๐‰ ๐๐ˆล๐Š๐€๐‘๐’๐Š๐ˆ ๐‰๐”๐๐ˆ๐Ž๐‘ ๐Œล๐Ž๐ƒ๐’๐™๐˜
๐Ÿ•‹ Hala Sportowa GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 9:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐‚๐™๐–๐€๐‘๐“๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ•.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐“๐”๐‘๐๐ˆ๐„๐‰ ๐๐ˆล๐Š๐€๐‘๐’๐Š๐ˆ ๐‰๐”๐๐ˆ๐Ž๐‘ ๐’๐“๐€๐‘๐’๐™๐˜
๐Ÿ•‹ Hala Sportowa GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 9:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐๐ˆฤ„๐“๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ–.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐™๐€๐‰ฤ˜๐‚๐ˆ๐€ ๐Š๐‘๐„๐€๐“๐˜๐–๐๐Ž-๐๐‹๐€๐’๐“๐˜๐‚๐™๐๐„ (๐Œ๐€๐‹๐Ž๐–๐€๐๐ˆ๐„ ๐Š๐”๐๐Šร“๐–)
๐Ÿ•‹ Miejsce: Centrum Kultury w Zarzeczu
โฐ Grupa I Godz: 10:00 – 12:00
โฐ Grupa II Godz: 12:00 – 14:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐๐Ž๐๐ˆ๐„๐ƒ๐™๐ˆ๐€ล๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐–๐˜๐‰๐€๐™๐ƒ ๐๐€ ๐’๐€๐‹ฤ˜ ๐™๐€๐๐€๐– ๐Ž๐‘๐€๐™ ๐Š๐ˆ๐๐€ ๐– ๐‰๐€๐‘๐Ž๐’ล๐€๐–๐ˆ๐”
๐Ÿ•‹ Wyjazd spod Hali Sportowej GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 8:15
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐๐Ž๐๐ˆ๐„๐ƒ๐™๐ˆ๐€ล๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐–๐˜๐‰๐€๐™๐ƒ ๐ƒ๐Ž ๐…๐‹๐˜ ๐๐€๐‘๐Š๐” ๐Ž๐‘๐€๐™ ๐Š๐ˆ๐๐€ ๐– ๐‘๐™๐„๐’๐™๐Ž๐–๐ˆ๐„
๐Ÿ•‹ Wyjazd spod Hali Sportowej GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 8:15
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐˜‡๐—ฎล‚ฤ…๐—ฐ๐˜‡๐—ป๐—ถ๐—ธ ๐—ป๐—ฟ๐Ÿญ: http://gosir-zarzecze.pl/wp-content/uploads/2022/02/ZAลฤ„CZNIK-NR-1-DO-DNIA-21.02.2022r-WYJAZD-DO-FLY-PARKU-ORAZ-KINA.pdf
๐˜‡๐—ฎล‚ฤ…๐—ฐ๐˜‡๐—ป๐—ถ๐—ธ ๐—ป๐—ฟ๐Ÿ: http://gosir-zarzecze.pl/wp-content/uploads/2022/02/ZAลฤ„CZNIK-NR-2-DO-DNIA-21.02.2022r-WYJAZD-DO-FLY-PARKU-ORAZ-KINA.pdf
๐˜‡๐—ฎล‚ฤ…๐—ฐ๐˜‡๐—ป๐—ถ๐—ธ ๐—ป๐—ฟ๐Ÿ‘: http://gosir-zarzecze.pl/wp-content/uploads/2022/02/ZGODA-RODZICร“W-21.02.2022r-WYJAZD-DO-FLY-PARKU-ORAZ-KINA.pdf
๐–๐“๐Ž๐‘๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐–๐˜๐‰๐€๐™๐ƒ ๐๐€ ๐’๐“๐Ž๐Š ๐๐€๐‘๐‚๐ˆ๐€๐‘๐’๐Š๐ˆ (๐†๐‘๐Ž๐Œ๐€๐ƒ๐™๐˜ลƒ) ๐ƒ๐Ž ๐”๐’๐“๐‘๐™๐˜๐Š ๐ƒ๐Ž๐‹๐๐˜๐‚๐‡
๐Ÿ•‹ Wyjazd spod Hali Sportowej GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 6:30
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
ลš๐‘๐Ž๐ƒ๐€ ๐Ÿ๐Ÿ‘.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ ๐ซ – ๐“๐”๐‘๐๐ˆ๐„๐‰ ๐†๐‘๐˜ ๐– ๐…๐ˆ๐…๐„
๐Ÿ•‹ Hala Sportowa GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 9:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
ลš๐‘๐Ž๐ƒ๐€ ๐Ÿ๐Ÿ‘.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ ๐ซ – ๐–๐€๐‘๐’๐™๐“๐€๐“๐˜ ๐Œ๐”๐™๐˜๐‚๐™๐๐„
๐Ÿ•‹ Miejsce: Centrum Kultury w Zarzeczu
โฐ Grupa I Godz: 10:00 – 12:00
โฐ Grupa II Godz: 12:00 – 14:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐‚๐™๐–๐€๐‘๐“๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ’.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐–๐˜๐‰๐€๐™๐ƒ ๐๐€ ล๐˜ลป๐–๐˜ ๐Ž๐‘๐€๐™ ๐Š๐‘ฤ˜๐†๐‹๐„ ๐ƒ๐Ž ๐‡๐€๐‹๐ˆ ๐’๐™๐Š๐‹๐€๐‘๐’๐Š๐ˆ๐‚๐‡
๐Ÿ•‹ Wyjazd spod Hali Sportowej GOSiR Zarzecze
โฐ Grupa I wyjazd Godz: 8:00
โฐ Grupa II wyjazd Godz: 10:30
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐๐ˆฤ„๐“๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ“.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐Š๐”๐‹๐ˆ๐† ๐Ž๐‘๐€๐™ ๐Ž๐†๐๐ˆ๐’๐Š๐Ž
๐Ÿ•‹ Wyjazd spod Hali Sportowej GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 9:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐๐ˆฤ„๐“๐„๐Š ๐Ÿ๐Ÿ“.๐ŸŽ๐Ÿ.๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ๐ซ – ๐๐ˆล๐Š๐€๐‘๐’๐Š๐ˆ ๐“๐”๐‘๐๐ˆ๐„๐‰ ๐ƒ๐™๐ˆ๐Š๐ˆ๐‚๐‡ ๐ƒ๐‘๐”ลป๐˜๐
๐Ÿ•‹ Hala Sportowa GOSiR Zarzecze
โฐ Godz: 9:00
๐™•๐™‚๐™Š๐˜ฟ๐˜ผ ๐˜ฟ๐™Š ๐™‹๐™Š๐˜ฝ๐™๐˜ผ๐™‰๐™„๐˜ผโคต
๐™‹๐™ง๐™ค๐™จ๐™ž๐™ข๐™ฎ ๐™ค ๐™ฅ๐™ค๐™—๐™ง๐™–๐™ฃ๐™ž๐™š ๐™ค๐™ง๐™–๐™ฏ ๐™ฌ๐™ฎ๐™™๐™ง๐™ช๐™ ๐™ค๐™ฌ๐™–๐™ฃ๐™ž๐™š ๐™ฅ๐™ค๐™ฉ๐™ง๐™ฏ๐™š๐™—๐™ฃ๐™ฎ๐™˜๐™ ๐™™๐™ค๐™ ๐™ช๐™ข๐™š๐™ฃ๐™ฉรณ๐™ฌ (๐™ฏ๐™œ๐™ค๐™™๐™ฎ) ๐™ค๐™ง๐™–๐™ฏ ๐™ฏ๐™–๐™—๐™ง๐™–๐™ฃ๐™ž๐™š ๐™ž๐™˜๐™ ๐™ฏ๐™š ๐™จ๐™ค๐™—ฤ… ๐™ ๐™–ลผ๐™™๐™ค๐™ง๐™–๐™ฏ๐™ค๐™ฌ๐™ค ๐™ฌ ๐™ฅ๐™ค๐™จ๐™ฏ๐™˜๐™ฏ๐™š๐™œรณ๐™ก๐™ฃ๐™ฎ๐™˜๐™ ๐™™๐™ฃ๐™ž๐™–๐™˜๐™ ๐™›๐™š๐™ง๐™ž๐™ž.
๐™•๐™œ๐™ค๐™™๐™ฎ ๐™™๐™ค๐™จ๐™ฉฤ™๐™ฅ๐™ฃ๐™š ๐™—ฤ™๐™™ฤ… ๐™งรณ๐™ฌ๐™ฃ๐™ž๐™šลผ ๐™ฌ ๐™—๐™ž๐™ช๐™ง๐™ฏ๐™š ๐™‚๐™Š๐™Ž๐™ž๐™ ๐™•๐™–๐™ง๐™ฏ๐™š๐™˜๐™ฏ๐™š ๐™ค๐™ง๐™–๐™ฏ ๐˜พ๐™š๐™ฃ๐™ฉ๐™ง๐™ช๐™ข ๐™†๐™ช๐™ก๐™ฉ๐™ช๐™ง๐™ฎ ๐™ฌ ๐™•๐™–๐™ง๐™ฏ๐™š๐™˜๐™ฏ๐™ช.
๐™„๐™ฃ๐™›๐™ค๐™ง๐™ข๐™ช๐™Ÿ๐™š๐™ข๐™ฎ ๐™ฉ๐™–๐™ ลผ๐™š, ๐™žลผ ๐™ค๐™ฅล‚๐™–๐™ฉ๐™ฎ ๐™ฅ๐™ค๐™—๐™ž๐™š๐™ง๐™–๐™ฃ๐™š ๐™—ฤ™๐™™ฤ… ๐™ฌ ๐™™๐™ฃ๐™ž๐™–๐™˜๐™ ๐™ฌ๐™ฎ๐™Ÿ๐™–๐™ฏ๐™™๐™ช.
Udostฤ™pnij: