Aktualności


FESTIWAL PIŁKARSKI 2010 I MŁODSI ZA NAMI !

Data:
Kategoria: Aktualności

W niedzielę  11 marca 2018r. w Hali GOSiR w Zarzeczu odbył się pierwszy z trzech turniejów o ,,Puchar Radnego Sejmiku Wojewódzka Podkarpackiego-Tomasza Burego”. W zawodach wzięło udział 8 zespołów, które rozegrały łącznie 28 spotkań. W czasie trwania turnieju nie była prowadzona żadna oficjalna klasyfikacja końcowa. Naszą Akademię w tym dniu reprezentowało dwie drużyny.  Podopieczni trenera Marcina Buczka bardzo dzielnie radzili sobie podczas niedzielnego festiwalu. Nasze małe pociechy tego dnia odnosiły zwycięstwa, remisowali swoje spotkania jak i również były mecze przegrane. Po zakończonym festiwalu na każde dziecko czekał pamiątkowy medal. W końcowym rozrachunku najważniejsze jednak było to, że wszystkie dzieci w zadowoleniu i zdrowe wróciły do domu.

Udostępnij: