Aktualności


FESTYN PARAFIALNY W ŻURAWICZKACH

Data:
Kategoria: Aktualności

W sobotnie popołudnie przy Remizie OSP w Żurawiczkach odbył się festyn parafialny.

Uczestnicy mogli obejrzeć przede wszystkim występy uczniów ze szkół podstawowych w Maćkówce i Żurawiczkach, skorzystać ze zjeżdżalni oraz placów zabaw, wziąć udział w konkursach z nagrodami, czy loterii fantowej.

Dla najmłodszych prawdziwą atrakcją okazała się przejażdżka kucykami, natomiast starszą część uczestników festynu przyciągnął mecz Old Boys. W skład drużyn weszli przedstawiciele parafii w Żurawiczkach. Warto dodać, że w jednej z drużyn wystąpił Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury.

Duże emocje wśród uczestników wzbudził również mini program Master Chef Junior. Na uczestników parafiady czekały zapiekanki, frytki, kiełbaski, wata cukrowa, czy popcorn oraz stoiska z prawdziwymi smakołykami przygotowanymi przez panie z kół gospodyń wiejskich w Maćkkówce, Zalesiu i Żurawiczkach.

Wieczorną część festynu zapełniła zabawa taneczna z zespołem BRESHKA SQUAD. Dochód z imprezy został przeznaczony na remont dachu na klasztorze oo. Bernardynów w Żurawiczkach.

PEŁNA GALERIA NA NASZYM FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/pg/ugzarzecze/photos/?tab=album&album_id=404826250112930&__tn__=-UC-R

Udostępnij: