Aktualności


FILM PROMOCYJNY ZESPOŁU SZKÓŁ IM. WINCENTEGO WITOSA

Data:
Kategoria: Aktualności

FILM PROMOCYJNY ZS IM. WINCETEGO WITOSA

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS 8 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO NAUKI W Zespół Szkół Rolniczych w Zarzeczu/Zespół Szkół im W. Witosa w Zarzeczu ❗❗Zespół Szkół im. Wincentego Witosa zaprasza uczniów klas 8 do wzięcia udziału w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021. Nasza szkoła prowadzi nabór do:➡️ Liceum Ogólnokształcącego➡️ Technikum (klasa mundurowa, technik: logistyk, żywienia i usług gastronomicznych, ochrony środowiska, recykling i edukacja, kelner, ekonomista, rolnik)➡️ Szkoła branżowa I stopnia ( kucharz, magazynier, rolnik, fryzjer, piekarz, logistyk, ślusarz)➡️ Kwalifikacyjne kursy zawodowe dla dorosłych (branża: rolnicza, gastronomiczna, ekonomiczno – logistyczna)✅Zapewniamy bezpłatny pobyt w internacieWięcej informacji na stronie internetowej: www.zszarzecze.com oraz pod numerem telefonu: 16 640 15 82Zapraszam również do zapoznania się z filmikiem promocyjnym szkoły ⤵️⤵️

Opublikowany przez Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze Środa, 15 kwietnia 2020

 

Udostępnij: