Aktualności


Finał konkursu literacko- recytatorskiego „Moje szczęście to moja rodzina” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zarzecze.

Data:
Kategoria: Aktualności

Finał konkursu literacko- recytatorskiego „Moje szczęście to moja rodzina” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zarzecze.

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 24.05.2021r. odbył się finał konkursu literacko- recytatorskiego „Moje szczęście to moja rodzina” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zarzecze. Celem konkursu było m.in. promowanie talentów literackich i recytatorskich. Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Zarzecze w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klas IV- VI szkoły podstawowej,
  • klas VII-VIII szkoły podstawowej,

Do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu zostało przekazanych 18 prac. Wiersze o tematyce rodzinnej, prezentowane przez uczniów były bardzo interesujące. Zarówno treść jak i prezentacja utworów była na wysokim poziomie.

Wręczenie nagród uczestnikom, w tym laureatom konkursu odbędzie się w dniu 31.05.2021r. w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców za pomoc i poświęcony czas, a także trud w przygotowanie dzieci do konkursu. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie oraz aktywne uczestnictwo. Dziękujemy również nauczycielom ze szkół z terenu gminy Zarzecze.

Dziękujemy!

Udostępnij: