Aktualności


FINAŁ MIKOŁAJKOWEJ 6 Z GOSiR – em – ZABAWY BIEGOWEJ

Data:
Kategoria: Aktualności
FINAŁ MIKOŁAJKOWEJ „6⃣ Z GOSiRem” 🎅🏆
W piątek 11 grudnia 2020r w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbyła się mini gala, która była zwieńczeniem zmagań I edycji Mikołajkowej „6 z GOSiR – em”.
🎥 Gale rozpoczęliśmy od filmu o naszej zabawie biegowej, który przygotowała TVP Rzeszów.
Następnie głos zabrał prowadzący galę Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu Pan Łukasz Laska witający uczestników oraz zaproszonych gości w osobach Wójta Gminy Zarzecze Tomasza Burego, Zastępcę Wójta Gminy Zarzecze Panią Małgorzatę Kasperską, Przewodniczącą Radę Gminy Zarzecze Panią Małgorzatę Byrwa oraz Radnego Gminy Zarzecze Pana Krzysztofa Szabowskiego, który również wziął udział w zabawie biegowej.
Gratulacje oraz podziękowania dla uczestników oraz organizatorów złożył Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury, po czym nastąpiła część artystyczna. Julia Kościńska oraz Julia Stepanial – wokalistki Szkoły Muzyki Rozrywkowej Muzyczny Świat uświetniły naszą galę występami muzycznymi. 🎤
Nadeszła chwila ogłoszenia łącznego wyniku pokonanych kilometrów.
W dniach od 16 listopada do 6 grudnia grupa blisko 50 uczestników pokonała dystans 📢 6043,83km ‼🏃‍♂️👏
🥇🥈🥉Następnie kolejno zostały wręczane medale oraz pakiety startowe z rąk zaproszonych gości oraz gościa specjalnego, którym był Święty Mikołaj. Nadszedł również czas, aby poznać najlepszą trójkę w kategorii kobiet oraz kategorii mężczyzn.
🏆 Najlepszą z kobiet została Dorota Goraj-Przybylska z wynikiem 510,46 km, drugie miejsce przypadło dla Izabeli Pieniążek 429,21km natomiast miejsce trzecie zajęła Karolina Kucza 383,57km. Kategorię mężczyzn wygrał Paweł Granda pokonując dystans 553,3km, tuż za nim na miejscu drugim Kamil Hałoń 529,15km, miejsce trzecie przypadło dla Radosława Stecko 261,81.
Uczestnicy na podium otrzymali pamiątkowe statuetki, bony pieniężne do sklepów stacjonarnych Decathlon oraz zaproszenia na masaż, które ufundował Radosław Stecko (REHA MAN).
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Mikołajkowej „6 z GOSiRem” za wspólną zabawę oraz aktywnie spędzony czas.
Dziękujemy również naszym Partnerom:
✅ MAAW Sport Przeworsk, REHA MAN Radosław Stecko, Kurier Zarzecki oraz TVP Rzeszów.

PEŁNA GALERIA —> KLIKNIJ TUTAJ

Udostępnij: