Aktualności


FINAŁ XI EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ W ZARZECZU

Data:
Kategoria: Aktualności
Już po raz 11 Zarzecka hala sportowa GOSiR była areną zmagań w rozgrywkach piłkarskich w ramach ALPH Zarzecze 2022/2023.
W niedzielę 26 lutego br. odbyła się finałowa kolejka tegorocznej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.
Do udziału XI edycji ALPH przystąpiło 9 drużyn z których po 8 rozegranych kolejkach najlepszą okazała się drużyna 𝐃𝐆 𝐉𝐚𝐫𝐨𝐬ł𝐚𝐰, drugie miejsce zajęli 𝐎𝐧𝐢 𝐬𝐚̨ 𝐁𝐨𝐬𝐜𝐲, natomiast miejsce trzecie wywalczyli zawodnicy z 𝐂𝐡𝐚𝐦𝐩𝐢𝐨𝐧 𝐏𝐚𝐥𝐢𝐬ł𝐚𝐰𝐢𝐜𝐞.
Amatorska Liga Piłki Halowej organizowana jest cyklicznie od 11 lat w Gminie Zarzecze i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród zawodników jak i kibiców, którzy licznie gromadzą się w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu.
Udostępnij: