Aktualności


Fundacja „Tradycyjna Zagroda” realizuje akcję pt. „Razem dbamy o to, czym oddychamy”. Edycja 2020/2021

Data:
Kategoria: Aktualności
Uprzejmie informujemy, że Fundacja „Tradycyjna Zagroda” realizuje akcję pt. „Razem dbamy o to, czym oddychamy”. Edycja 2020/2021 dofinansowaną przez PGE Obrót S. A. oraz PGE Dystrybucja S. A.
➡Ogólnym celem inicjatywy jest zwiększenie wiedzy na temat szkodliwości palenia śmieci w przydomowych piecach, innych instalacjach i miejscach do tego nieprzeznaczonych. Prowadzone działania mają na celu przyczynienie się do poprawy jakości powietrza (minimalizowania niskiej emisji) w środowisku lokalnym, czyli w naszej najbliższej okolicy.
➡Fundacja Tradycyjna Zagroda pragnie zaprosić młodzież, rodziców i ich dziadków do współtworzenia społeczności osób, które dbają o swoje zdrowie i środowisko naturalne. Dołączyć do tego grona można w ramach prowadzonych przez nas konkursów z nagrodami.
➡Są to:
• Konkurs plastyczny: „Przedszkolak maluje: Jak dbamy o czyste powietrze?” dla 5 i 6 latków – trwający do 19 marca 2021r.
• Konkurs plastyczny: „Uczeń maluje: Jak dbamy o czyste powietrze?” dla dzieci klas I-III szkół podstawowych – trwający do 26 marca 2021r..
• Konkurs literacki: „List do sąsiada, który pali śmieci” dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VIII oraz uczniów szkół średnich – trwający do 26 marca 2021r.
Więcej informacji o konkursach znajdziecie Państwo na stronie internetowej Fundacji: www.tradycyjnazagroda.pl (zakładka: Projekty – Razem dbamy, o to czym oddychamy)

 

Udostępnij: