Aktualności


Gmina Zarzecze wyróżniona w ramach Konkursu „Podkarpacki Lider Ekonomii Społecznej”

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 11 grudnia 2020r. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników V edycji Konkursu Podkarpacki Lider Ekonomii Społecznej organizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.  Kapituła przyznała wyróżnienia, nagrody i tytuł laureatów w czterech kategoriach.

Gmina Zarzecze została wyróżniona w konkursie w II kategorii „Samorząd przyjazny ekonomii społecznej”

Honorowy Patronat nad Konkursem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, w tym roku Kapituła ogłosiła wyniki konkursu podczas spotkania online, laureatów przedstawili Pan Marszałek Stanisław Kruczek – Przewodniczący Kapituły Konkursu oraz Pan Jerzy Jęczmienionka – Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.

 

 

Udostępnij: