Aktualności


Gminne Święto Pieroga organizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich

Data:
Kategoria: Aktualności
W niedzielę 3 lipca w remizie OSP Pełnatycze odbyło się Gminne Święto Pieroga organizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy zarzecze, zaś gospodarzem było Koło Gospodyń Wiejskich z Pełnatycz.
Święto Pieroga rozpoczęło się od powitania gości oraz Pań z Kół Gospodyń Wiejskich. Następnie komisja konkursowa przeszła do oceny wyrobów przygotowanych przez Panie z KGW, a konkretnie pierogów.
Po burzliwych obradach komisji doszło do przedstawienia wyników. Ostatecznie zwycięzcą konkursu na najpyszniejsze pierogi zostało Koło Gospodyń Wiejskich z Maćkówki I.
Podczas ceremonii podsumowania Panie z Kół Gospodyń Wiejskich otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które wręczył Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury wraz z komisją konkursową oraz Panią Zofią Kalamarz – Paluch Przewodniczącą KGW z terenu Powiatu Przeworskiego.
Pełna galeria zdjęć- kliknij tutaj
Udostępnij: