Aktualności


GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 4 czerwca 2022 r. na boisku sportowym w Łapajówce odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Do strażackiej rywalizacji przystąpiło 9 drużyn z terenu Gminy Zarzecze: 2 drużyny kobiece i 7 drużyn męskich. Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe oraz musztra. Zawody sędziowała komisja pod przewodnictwem mł. bryg. Marka Stącel w składzie: asp. szt. Grzegorz Lonc, st. kap. Krzysztof Wiśniewski, mł. asp. Grzegorz Górski, druhowie: Sylwia Kuryło oraz Rafał Kochmański.

Poszczególne drużyny uzyskały następujące wyniki:
KOBIETY: I miejsce- OSP Rożniatów, II miejsce- OSP Pełnatycze.
MĘŻCZYŹNI: I miejsce- OSP Maćkówka, II miejsce- OSP Żurawiczki, III miejsce- OSP Zarzecze, IV miejsce-OSP Łapajówka, V miejsce- OSP Pełnatycze, VI miejsce- OSP Rożniatów, VII miejsce-OSP Kisielów.

Wyniki z musztry przedstawiają się następująco: GRUPA C ( KOBIETY): I miejsce- OSP Pełnatycze, GRUPA A (MĘŻCZYŹNI) I miejsce- OSP Rożniatów.

Po podsumowaniu zawodów nastąpiło wręczenie pucharów i dyplomów przez Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP RP Tomasza Burego oraz Członka Zarządu Głównego ZOSP RP Wiesława Kubickiego wraz z komisją sędziowską zawodów.

Głos zabrała również Sekretarz Zarządu Powiatowego Polskiego Czerwonego Krzyża Katarzyna Balawender, która podziękowała Strażakom z terenu Gminy Zarzecze za wszelką pomoc udzielaną na rzecz Obywateli Ukrainy. Sześć jednostek OSP otrzymało profesjonalne lampy inspekcyjne.

Gratulujemy wszystkim jednostkom, które wzięły udział w zawodach!

Dziękujemy OSP Łapajówka za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie zawodów.

Pełna galeria zdjęć- kliknij tutaj

Udostępnij: