Aktualności


GMINNE ZAWODY SPORTOWO- POŻARNICZE

Data:
Kategoria: Aktualności

Dnia 1 lipca 2018 r. na stadionie sportowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze grupy A i C . Zawdy sędziowała komisja powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Przeworsku pod przewodnictwem bryg. Bogdana Jarosza.

W zawodach wzięło udział 9 drużyn męskich z terenu Gminy Zarzecze(Siennów, Żurawiczki, Zarzecze, Rożniatów, Zalesie, Kisielów, Łapajówka, Pełnatycze, Maćkówka) oraz dwie drużyny kobiece (  Zarzecze, Rożniatów).

Zawody składały się z dwóch konkurencji tj. sztafety i ćwiczenia bojowego. Dodatkową i oddzielną konkurencją była musztra. Wyniki z musztry nie były brane pod uwagę do punktacji ogólnej.

Najlepsze wyniki końcowe w klasyfikacji generalnej uzyskały drużyny: GRUPA  A (MĘŻCZYŹNI)   I miejsce- OSP Zarzecze; II miejsce- OSP Maćkówka; III miejsce- OSP Rożniatów.

Wyniki z musztry GRUP A przedstawiają się następująco: I miejsce- OSP Zarzecze; II miejsce- OSP Siennów; III miejsce- OSP Maćkówka.

GRUPA C ( KOBIETY): I miejsce- OSP Zarzecze; II miejsce OSP Rożniatów.

W GRUPIE C  wyniki z musztry to: I miejsce- OSP Zarzecze; II miejsce- OSP Rożniatów.

Po podsumowaniu zawodów przez Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP RP Wiesława Kubickiego nastąpiło wręczenie pucharów i dyplomów .

 

Udostępnij: