Aktualności


Gminny Dzień Dziecka – 6.06.2021r.

Data:
Kategoria: Aktualności

Gminny Dzień Dziecka – 6.06.2021r.

W dniu 6.06.2021r. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Zarzeczu odbył się Gminny Dzień Dziecka. Wszystkich uczestników przywitał Pan Tomasz Bury Wójt Gminy Zarzecze. W tym dniu na scenie zaprezentowali się zwycięzcy Gminnego Konkursu Wokalnego pt. „The best voice of Zarzecze”. Następnie dzieci mogły obejrzeć spektakl profilaktyczny pt. Jak pokonać smoka. Uczestników spotkania bawił wodzirej, który organizował gry i zabawy. Kolejną atrakcją był występ duetu akrobatycznego – Celina Małek i Wiktoria Wilk. Dziękujemy. Uczestnicy mogli również podziwiać Edukacyjne Show Naukowe, Klinikę Doktora Misia oraz warsztaty cyrkowe.

Dzieci korzystały również z następujących atrakcji: gry i zabawy z wodzirejem, placu cyrkowego – namiot cyrkowców, gigantycznej gry planszowej, pokazu – szczudlarza bańkowego, który robił bańki mydlane, szczudlarza balonowego, który wydawał baloniki dla dzieci, Kliniki Doktora Misia, dwóch zjeżdżalni, fotobudki, waty cukrowej  i popcornu. Dla uczestników spotkania została przygotowana loteria fantowa. Dodatkową atrakcją był pokaz sprzętu wojskowego, straży pożarnej, policji, pokaz motocykli. Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu przygotował stoisko kulinarne, jak również możliwość skorzystania ze strzelnicy multimedialnej.

Dziękujemy wszystkim za udział. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze, do spotkania już za rok.

Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu Gminnego Dnia Dziecka.

 

Udostępnij: