Aktualności


Grand Prix Zarzecze 2020.

Data:
Kategoria: Aktualności

Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze zaprasza na kolejny cykl otwartych turniejów badmintona pod nazwą Grand Prix Zarzecze 2020. Cykliczne turnieje w Zarzeczu rozgrywane są od roku 2018 i skierowane są do amatorów badmintona z całego województwa podkarpackiego.
Grand Prix Zarzecze 2020 to cztery turnieje w ciągu całego roku, które liczone są do klasyfikacji generalnej. Podsumowanie rozgrywek odbędzie się w grudniu kiedy to odbędzie się turniej świąteczny. Wszystkie informacje na bieżąco na funpage Stowarzyszenia Sportowego Badminton Zarzecze. 
Zapisy na Marcowy Turniej Badmintona trwają do 12 marca
Partnerami Grand Prix Zarzecze są Gmina Zarzecze a także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin- pobierz

Udostępnij: