Aktualności


I Gminny Dzień Kobiet Kół Gospodyń Wiejskich

Data:
Kategoria: Aktualności

W ubiegły piątek odbył się ,,I Gminny Dzień Kobiet KGW”.

W tym dniu 100 pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy przybyło na zaproszenie Wójta Gminy Zarzecze pana Tomasza Burego do zabytkowego pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu, aby wspólnie świętować ten szczególny dzień.

Panie wysłuchały interesującego wykładu dietetyczki Karoliny Sroki z Centrum Dietetycznego Naturhouse Jarosław. Następnie Panie miały możliwość dokonania pomiarów i skorzystać z porad dotyczących zdrowego odżywiania.

Wydarzenie to ubarwił również występ artystyczny Andrzeja Winiarza oraz Zuzanny Mazur.

W czasie trwania I Gminnego Dnia Kobiet odbyła się również loteria fantowa, podczas której 30 szczęśliwie wylosowanych Pań odebrało nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Zarzecze oraz właściciela apteki Harsmana Sulimana.

W końcowej części uroczystości życzenia Drogim Paniom przekazał Wójt Gminy Zarzecze, który wraz z sekretarzem gminy Tadeuszem Kiełbowiczem, Harsmanem Sulimanen oraz Bogusławem Bąkiem dyrektorem Zespołu Szkół im. W. Witosa wręczyli Paniom tulipana.

Uczestniczki spotkania zwiedzały również Muzeum oraz skorzystały z poczęstunku przygotowanego przez uczniów klasy gastronomicznej Zespołu Szkół im. W. Witosa w Zarzeczu.

Udostępnij: